Home > De club > Organisatie

ORGANISATIE

Contact

T 0412-690566
E info@toposs.nl

Bezoekadres

Nelson Mandelaboulevard 24
5342 CZ Oss

Postadres

Postbus 398
5340 AJ Oss

Openingstijden administratie

Maandag: 8.30 tot 17.00 uur
Dinsdag: gesloten
Woensdag t/m vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

Op dagen dat we een thuiswedstrijd spelen is de administratie vijf uur van tevoren geopend.

Openingstijden receptie voor de kaartverkoop

Je kunt buiten de reguliere openingstijden wel kaartjes voor de thuis- en uitwedstrijden bemachtigen. Dat kan dagelijks van 8.00 tot 21.00 uur. De balie vind je bij de hoofdingang van Fletcher Hotel-Restaurant Oss.

Het is nog handiger om je tickets online te bestellen. Klik hier.

Interim-directievoorzitter

Mari van der Heijden

Directeur

Peter Bijvelds

peter.bijvelds@toposs.nl

Operationeel manager

Jurgen Wevers

jurgen.wevers@toposs.nl

Controller

Marcel Holthuis

marcel.holthuis@toposs.nl

Teammanager

 

teammanager@toposs.nl

PR & Communicatie

Bart van Grinsven

bart.van.grinsven@toposs.nl

Commercie

Jordy Veld

jordy.veld@toposs.nl

Administratie

Reggie Geurts

reggie.geurts@toposs.nl

Supporter Liaison Officer

slo@toposs.nl

Hoffotograaf

Bert van Berkum
Van Berkum Fotografie

Ronald Goudberg
Goud Fotografie 

TOP Oss TV

Rinse Bulkmans

Veiligheidscoördinator

Jij? De functie is vacant.

Vacature medewerker communicatie >>

En we varen op de inzet van vele vrijwilligers. Onmisbare krachten. We waarderen hen stuk voor stuk en genieten van hun clubliefde.

Vacature vrijwilliger m/v

We hebben al een boel toppers, maar zoeken nog versterking:

  • Versterking van onze klusploeg
  • Steward of servicemedewerker
  • Parkeerinstructeur
  • Gastheer of –vrouw op wedstrijddagen

Wil je ons graag helpen? Stuur dan een mail naar jurgen.wevers@toposs.nl.