Home > De club > Organisatie

ORGANISATIE

Algemeen directeur

Bas van Rossum

bas.vanrossum@toposs.nl

Technisch Directeur

Linton Posthumus

linton.posthumus@toposs.nl

Directievoorzitter

Joep Kemkens

operations/wedstrijdzaken

John Pellekaan

john.pellekaan@toposs.nl

Financiën

Marcel Holthuis

marcel.holthuis@toposs.nl

Commercie

Ronnie Buitenkamp

ronnie.buitenkamp@toposs.nl

 

Veiligheidscoördinator

Ron Verhagen

veiligheid@toposs.nl

MArketing & communicatie

Tim Claessen

tim.claessen@toposs.nl

Teammanager

John Tiemissen

teammanager@toposs.nl

Horeca & Events

John Pellekaan

events@toposs.nl

Ticketing/administratie

Reggie Geurts

reggie.geurts@toposs.nl

Facilitair

John van Summeren

facilitair@toposs.nl

Hoofdscout

Ruud Bakker

ruud.bakker@toposs.nl

Perszaken

Communicatie afdeling

communicatie@toposs.nl

wedstrijdfotograaf

Bert van Berkum
Van Berkum Fotografie

 

Huisfotograaf

Ronald Goudberg
06-46620008
GoudFotografie
www.goudfotografie.nl
ronald@goudfotografie.nl

 

We varen op de inzet van vele vrijwilligers, onmisbare krachten. We waarderen hen stuk voor stuk en genieten van hun clubliefde!

 

Contact

T 0412-690566
E info@toposs.nl

Adresgegevens

Nelson Mandelaboulevard 24
5342 CZ Oss

Reguliere openingstijden receptie & fanshop
Maandag niet-wedstrijddag: 09:00-13:00 & 13:30-17:00
Maandag wedstrijddag: alleen 16:00-20:00
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 09:00-13:00
Donderdag: 09:00-13:00
Vrijdag niet-wedstrijddag: 09:00-13:00
Vrijdag wedstrijddag: alleen 16:00-20:00

Overige dagen / tijden op afspraak. 0412-690566 
Wilt u er zeker van zijn dat de fanshop open is? Bel gerust even.

Kaartverkoop

Je kunt altijd kaartjes voor de thuis- en uitwedstrijden bemachtigen via onze online webshop. Klik hier voor online verkoop.

FRS Score KNVB
Op basis van de ingediende jaarrekening 2022/2023 heeft de KNVB TOP Oss een score van 24 punten toegekend.