Home > De club > Organisatie

ORGANISATIE

Contact

T 0412-690566
E info@toposs.nl

Bezoekadres

Nelson Mandelaboulevard 24
5342 CZ Oss

Postadres

Postbus 398
5340 AJ Oss

Openingstijden administratie

Maandag: 8.30 tot 17.00 uur
Dinsdag: gesloten
Woensdag t/m vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

Op dagen dat we een thuiswedstrijd spelen is de administratie vijf uur van tevoren geopend.

Openingstijden receptie voor de kaartverkoop

Je kunt buiten de reguliere openingstijden wel kaartjes voor de thuis- en uitwedstrijden bemachtigen. Dat kan van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 19.00 uur. De balie vind je bij de hoofdingang van Fitland.

Het is nog handiger om je tickets online te bestellen. Klik hier.

Interim-directievoorzitter

Mari van der Heijden

Directeur

Peter Bijvelds

peter.bijvelds@toposs.nl

Operationeel manager

Jurgen Wevers

jurgen.wevers@toposs.nl

Controller

Marcel Holthuis

marcel.holthuis@toposs.nl

Teammanager

Wim Ribbens

teammanager@toposs.nl

PR & Communicatie

Bart van Grinsven

bart.van.grinsven@toposs.nl

Commercie

Max van Oirschot

max.van.oirschot@toposs.nl

Administratie

Reggie Geurts

reggie.geurts@toposs.nl

Maatschappelijk

maatschappelijk@toposs.nl

Hoffotograaf

Marcel Bonte

info@marcelbonte.nl
www.marcelbonte.nl

TOP Oss TV

Damian van Essen

info@vidoxmedia.nl
www.vidoxmedia.nl

Veiligheidscoördinator

Jij? De functie is vacant.

En we varen op de inzet van vele vrijwilligers. Onmisbare krachten. We waarderen hen stuk voor stuk en genieten van hun clubliefde.

Vacature Veiligheids- en Servicecoördinator

Lees verder >>>

Vacature vrijwilliger m/v

We hebben al een boel toppers, maar zoeken nog versterking:

  • Gastheer of –vrouw in het spelershome tijdens de lunch van onze selectie
  • Versterking van onze klusploeg
  • Steward of servicemedewerker
  • Parkeerinstructeur
  • Gastheer of –vrouw op wedstrijddagen

Wil je ons graag helpen? Stuur dan een mail naar jurgen.wevers@toposs.nl.

Hoofdsponsors

Partners

Divisiepartners