Home > De club > Organisatie

ORGANISATIE

Contact

T 0412-690566
E info@toposs.nl

Bezoekadres

Nelson Mandelaboulevard 24
5342 CZ Oss

Postadres

Postbus 398
5340 AJ Oss

Openingstijden administratie

Maandag: 8.30 tot 17.00 uur
Dinsdag: gesloten
Woensdag t/m vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

Op dagen dat we een thuiswedstrijd spelen is de administratie vijf uur van tevoren geopend.

Openingstijden receptie voor de kaartverkoop

Je kunt buiten de reguliere openingstijden wel kaartjes voor de thuis- en uitwedstrijden bemachtigen. Dat kan momenteel niet bij een fysiek verkooppunt. Voor online verkoop: Klik hier.

Jaarcijfers:

TOP Oss heeft op basis van de ingediende jaarcijfers 2019-2020 bij de KNVB een totaalscore van 25 punten behaald op basis van het financiële rating systeem.

Dit betekent volgens KNVB-normen dat we financieel gezond zijn.

Directeur

Peter Bijvelds

peter.bijvelds@toposs.nl

Operationeel manager

John Pellekaan

john.pellekaan@toposs.nl

Directievoorzitter

Joep Kemkens

Controller

Marcel Holthuis

marcel.holthuis@toposs.nl

Teammanager

John Tiemissen

teammanager@toposs.nl

PR & Communicatie

Rianne Haegens

communicatie@toposs.nl

Commercie

Rianne Haegens

commercie@toposs.nl

Ticketing/administratie

Reggie Geurts

reggie.geurts@toposs.nl

Allround kantoormedewerker

Niels Fleuren

niels.fleuren@toposs.nl

Evenementen

Annelies Vergeer

Social Media

Guido Bex

TOP Oss TV

Nick Ruisch

Veiligheidscoördinator

Ron Verhagen

veiligheid@toposs.nl

Supporter Liaison Officer

Thomas Vervoort

info@toposs.nl

 

Hoffotograaf

Bert van Berkum
Van Berkum Fotografie

Ronald Goudberg
06-46620008
GoudFotografie
www.goudfotografie.nl
ronald@goudfotografie.nl

En we varen op de inzet van vele vrijwilligers. Onmisbare krachten. We waarderen hen stuk voor stuk en genieten van hun clubliefde.