Home > Business Club > Agenda

ORGANISATIE

Contact

T 0412-690566
E info@fcoss.nl

Bezoekadres

Nelson Mandelaboulevard 24
5342 CZ Oss

Postadres

Postbus 398
5340 AJ Oss

Openingstijden receptie

Maandag: 8.30 tot 17.00 uur
Dinsdag: gesloten
Woensdag t/m vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

De balie vind je bij de hoofdingang van Fitland. Op dagen dat we een thuiswedstrijd spelen, is de receptie vanaf 14.30 uur geopend.

Openingstijden kaartverkoop

Je kunt buiten de reguliere openingstijden wel kaartjes voor de thuis- en uitwedstrijden bemachtigen. Dat kan van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 19.00 uur, maar het is nog handiger om je tickets online te bestellen. Klik hier.

Interim-directievoorzitter

Mari van der Heijden

Operationeel manager

Jurgen Wevers

E jurgen.wevers@toposs.nl

Algemeen directeur

Peter Bijvelds

E peter.bijvelds@toposs.nl

Controller

Marcel Holthuis

E marcel.holthuis@toposs.nl

Teammanager

Wim Ribbens

E teammanager@toposs.nl

PR & Communicatie

Bart van Grinsven

E bart.van.grinsven@toposs.nl

Commercie

Max van Oirschot

E max.van.oirschot@toposs.nl

Administratie

Reggie Geurts

E reggie.geurts@toposs.nl

Maatschappelijk

maatschappelijk@toposs.nl

Hoffotograaf

Marcel Bonte

E info@marcelbonte.nl
W www.marcelbonte.nl

TOP Oss TV

Damian van Essen

E info@vidoxmedia.nl
T www.vidoxmedia.nl

Veiligheidscoördinator

Jij? De functie is vacant.

En we varen op de inzet van vele vrijwilligers. Onmisbare krachten. We waarderen hen stuk voor stuk en genieten van hun clubliefde.

 

Vacature Veiligheids- en Servicecoördinator

Lees verder.

 

Vacature vrijwilliger m/v

We hebben al een boel toppers, maar zoeken nog versterking:

  • Gastheer of –vrouw in het spelershome tijdens de lunch van onze selectie
  • Versterking van onze klusploeg
  • Steward of servicemedewerker
  • Parkeerinstructeur
  • Gastheer of –vrouw op wedstrijddagen

Wil je ons graag helpen? Stuur dan een mail naar jurgen.wevers@toposs.nl.